Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 08 marzec 2016 08:10

Warsztat: "Najnowsze zmiany Prawa Zamówień Publicznych w świetle implementacji Dyrektyw UE" (10 maja 2016 r.) Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

 

Przed nami pewne już zmiany w zakresie zamówień publicznych, które z pewnością wpłyną na cały rynek – zarówno po stronie zamawiających jak i wykonawców. Zmiany, o których będziemy mówić wchodzą w życie od 18 kwietnia 2016.

Z myślą o Państwa potrzebach wynikających ze zmian legislacyjnych w zakresie zamówień publicznych oraz w oparciu o najlepsze praktyki i bogate doświadczenia ekspertów przygotowaliśmy warsztat Najnowsze zmiany Prawa Zamówień Publicznych w świetle implementacji Dyrektyw UE. Odbędzie się on 10 maja 2016 w Warszawie.

Przedstawimy Państwu 100% niezbędnej wiedzy, odpowiemy na wszystkie zachodzące zmiany, damy konkretne rozwiązania i możliwość dyskusji z ekspertami posiadającymi rozległą wiedzę w tym obszarze. Podczas warsztatu omówione zostaną wszystkie kluczowe tematy, m.in.:

  • Zmiany w zakresie podmiotowym stosowania ustawy - Prawo zamówień publicznych
  • Obowiązkowa komunikacja elektroniczna między wykonawcą i zamawiającym
  • Składanie ofert i wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu poprzez profil nabywcy
  • Opis przedmiotu zamówienia na podstawie przepisów nowej Dyrektywy
  • Warunki udziału w postępowaniu (kwalifikacja podmiotowa wykonawców)
  • Kryteria oceny ofert i rażąco niska cena
  • Podwykonawstwo w świetle nowej dyrektywy klasycznej
  • Zmiany w zakresie środków ochrony prawnej

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem warsztatu. Jeżeli są Państwo stroną w zamówieniach publicznych, nie może Państwa zabraknąć podczas tego spotkania. Będzie ono bowiem doskonałą okazją do zapoznania się ze zmianami, jakie wprowadzają dyrektywy UE i nowelizacja ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz do uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Więcej informacji dostępnych na stronie: http://konferencje.pb.pl/konferencja/951,najnowsze-zmiany-prawa-zamowien-publicznych-w-swietle-implementacji-dyrektyw-ue

Organizator: Puls Biznesu
e-mail: konferencje@pb.pl
tel: 22 333 97 77

 

Czytany 2702 razy