Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 23 luty 2021 13:51

Kancelarie Patpol Legal i Patpol wyróżnione w międzynarodowym branżowym rankingu WTR 1000

Napisane przez PatPol
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Patpol Legal - wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej – została wyróżniona w kategorii enforcement / litigation najnowszej edycji prestiżowego rankingu WTR 1000 - jednego z najważniejszych rankingów w branży zajmującej się ochroną własności intelektualnej.

Ranking WTR 1000 to jedyna publikacja, która rekomenduje indywidualnych ekspertów i ich kancelarii wyłącznie w dziedzinie prawa znaków towarowych oraz identyfikuje czołowych graczy branży w ponad 80 kluczowych jurysdykcjach na całym świecie. WTR 1000 przygotowywany jest przez branżowy portal World Trademark Review, jedyny na świecie niezależny, codzienny serwis informacyjny dla profesjonalistów poświęcony wyłącznie kwestiom dotyczącym znaków towarowych.

Jak podkreśla w swoim uzasadnieniu WTR 1000, mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający kancelarii Patpol Legal błyskawicznie radzi sobie z naruszeniami, a ostatnio kancelaria jest zaangażowana w coraz większą liczbę postępowań sądowych dotyczących importu równoległego.

Mec. Dariusz Piróg został wyróżniony w kategorii indywidualnej i zaliczony do grona najlepszych, rekomendowanych specjalistów w Polsce zajmujących się postępowaniami sądowymi / sporami (enforcement / litigation) w zakresie naruszeń znaków towarowych. Jak powiedział jeden z ankietowych klientów kancelarii Patpol Legal „praca z Dariuszem to czysta przyjemność, dzięki jego responsywności, jasnym radom i niesamowicie dokładnemu oszacowaniu szans powodzenia danej sprawy.”

„Wyróżnienie dla Patpol Legal w tak szacownym branżowym rankingu to ogromna satysfakcja a także motywacja do dalszego intensywnego rozwoju osobistego, jak i naszej kancelarii oraz ciągłej pracy nad jakością świadczonych przez nas usług. Chcemy zapewnić naszym klientom 100% satysfakcji ze współpracy z nami.” – komentuje mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal.

 

Patpol Legal

Patpol Legal to wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej.

Wywodzi się ze struktur kancelarii patentowej Patpol – czołowej polskiej kancelarii świadczącej usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej, działającej nieprzerwanie od 1966 roku, postrzeganej jako jedna z najlepszych kancelarii patentowych w dziedzinie kompleksowej ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych oraz praw autorskich, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Patpol Legal reprezentuje klientów przed sądami, doradza, opracowuje programy ochrony i opinie prawne dotyczące spraw z zakresu m.in. naruszenia praw własności intelektualnej, zwalczania nieuczciwej konkurencji, praw autorskich, transferu praw własności przemysłowej i praw autorskich, domen internetowych, sporów sądowych czy postę

powania celnego.

W ramach grupy Patpol kancelaria prawna Patpol Legal oferuje razem z kancelarią patentową Patpol pełną obsługę polskich i zagranicznych podmiotów we wszelkich kwestiach dotyczących prawa własności intelektualnej.

Poza wiodącą praktyką własności intelektualnej, Patpol Legal świadczy swoim klientom komplementarny, pełny zakres usług prawnych, w tym dotyczących zagadnień prawa gospodarczego, korporacyjnego, podatkowego oraz prawa pracy.

Do grona klientów kancelarii Patpol Legal należą zarówno największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, jak też podmioty z sektora MSP, dzięki czemu może pochwalić się zróżnicowanym, bogatym doświadczeniem oraz portfolio unikalnych, precedensowych spraw.

W 2019 oraz 2020 roku Patpol Legal została wyróżniona w kluczowym rankingu firm prawniczych, Legal500, w kategorii wiodąca kancelaria w Polsce w zakresie własności intelektualnej. W 2020 roku mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal, został wyróżniony w rankingu najlepszych prawników zajmujących się naruszeniami patentów I AM Patent 1000.

www.legal.patpol.pl

Czytany 1161 razy