Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

poniedziałek, 26 październik 2009 00:00

Kancelaria Trusiewicz Siwko w AmCham

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Od października Kancelaria Prawna Trusiewicz Siwko jest członkiem Amerykańskiej Izby Handlowej (AmCham).
Amerykańska Izba Handlowa to prestiżowa organizacja biznesowa, która zrzesza obecnie ok. 300 firm z udziałem kapitału amerykańskiego działających w Polsce. Za główne cele stawia sobie wspieranie rozwoju podmiotów członkowskich poprzez wdrażanie idei współpracy i tworzenie platformy wymiany doświadczeń.
 
W działaniach na rzecz organizacji Kancelarię Prawną będzie reprezentował Rafał Trusiewicz, wspólnik: „Członkostwo w Amerykańskiej Izbie Handlowej to z jednej strony ogromny zaszczyt i wyróżnienie, ale również poważne zobowiązanie dla Kancelarii. Naszym zdaniem działania wszystkich organizacji biznesowych i firm w nich zrzeszonych mają szczególną wartość ze względu na obecną – trudną - sytuację rynkową. Chcemy intensywnie zaangażować się w prace Izby i jej komitetów, żeby jak najlepiej wspierać cele Izby oraz działać na rzecz budowania jak najkorzystniejszych warunków dla środowiska biznesu w Polsce”.
 
 
Obecnie Kancelaria należy również do innych organizacji, zrzeszających firmy o wspólnych celach biznesowych. Są to:
  • Kazachskie Zrzeszenie Prawników Branży Paliwowej (Kazakhstan Petroleum Lawyers’ Association, KPLA), które skupia wiodące kancelarie prawne w Kazachstanie,
  • Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH), która wspiera rozwój firm, działających na rynku nieruchomości handlowych w Polsce,
  • Polski Kongres Drogowy, stowarzyszenie branżowe zajmujące się kwestiami inwestycji i drogownictwa w Polsce,
  • Construction Club, który powstał przy Fundacji Pro Economicus jako narzędzie konsolidacji branży budowlanej i jej dialogu z decydentami i inwestorami.
Kancelaria Trusiewicz Siwko jest również członkiem założycielem stowarzyszenia Food Lawyers Network, które zrzesza kancelarie specjalizujące się w prawie żywnościowym z państw Unii Europejskiej, Ameryki Północnej i Południowej, Azji oraz Australii.
 
Czytany 1706 razy