Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 23 marzec 2016 12:23

Greenberg Traurig utrzymuje pozycję lidera w Polsce w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć w rankingu Chambers Global 2016 Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zgodnie z najnowszym rankingiem Chambers Global 2016, opublikowanym przez Chambers and Partners, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (capital markets equity) oraz fuzji i przejęć. W tych kategoriach Chambers Global 2016 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych.

W odniesieniu do postępowań sądowych i arbitrażowych, Kancelaria została sklasyfikowana jako Band 2.

W doradztwie z zakresu bankowości i finansów oraz w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, Chambers Global 2016 przyznało Greenberg Traurig kategorię Band 3.

Partner Zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak otrzymał kategorię Band 1 w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz Band 1 w zakresie fuzji i przejęć.

W transakcjach fuzji i przejęć Partner Lejb Fogelman ma najwyższą możliwą pozycję w rankingu „Senior Statesmen”.

Partner Paweł Pietkiewicz został nagrodzony kategorią Band 1 w zakresie sporów sądowych i arbitrażowych oraz Band 2 w kategorii najbardziej cenionych arbitrów.

W transakcjach na rynkach kapitałowych Partner Ireneusz Matusielański został oceniony jako Band 2, Partner Rafał Sieński otrzymał kategorię Band 3, a Partner Lokalny Paweł Piotrowski został uznany za wschodzącą gwiazdę rynków kapitałowych.

Partnera Federico Salinasa doceniono jako eksperta w Polsce w odniesieniu do transakcji przeprowadzanych na rynkach kapitałowych w Stanach Zjednoczonych, a także w rankingu amerykańskim jako zagranicznego eksperta w zakresie rynków kapitałowych w Polsce.

Partnerowi Andrzejowi Wysokińskiemu przyznano kategorię Band 3 w doradztwie dla sektora bankowości i finansów oraz w postępowaniach sądowych i arbitrażowych. Partner Agnieszka Stankiewicz została oceniona jako Band 4 w odniesieniu do bankowości i finansów, Partner Lokalny Przemysław Kozdój został uznany za wschodzącą gwiazdę tej praktyki.

Chambers and Partners ocenia kancelarie prawne oraz prawników w ponad 190 krajach i jest jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie.

Czytany 1231 razy