Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

piątek, 24 kwiecień 2020 08:55

26 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Własności Intelektualnej

Napisane przez Patpol
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia, będziemy globalnie celebrować Światowy Dzień Własności Intelektualnej. W ramach szerzenia wiedzy na temat własności intelektualnej eksperci kancelarii patentowej Patpol oraz kancelarii prawnej Patpol Legal organizują bezpłatny dyżur swoich ekspertów z poradami dla wszystkich zainteresowanych.

Temat przewodni tegorocznego Światowego Dnia Własności Intelektualnej to Innowacje dla zielonej przyszłości. Światowa Organizacja Własności Intelektualnej przewodzi pracom nad stworzeniem zrównoważonego i skutecznego międzynarodowego systemu własności intelektualnej, który wspierać będzie innowacje. Zielona przyszłość oznacza walkę ze zmianami klimatu, a innowacje oparte na własności intelektualnej mają być kluczem do rozwiązania tego wspólnego globalnego wyzwania.

Kancelaria patentowa Patpol oraz kancelaria prawna Patpol Legal, liderzy w branży ochrony własności intelektualnej w Polsce, od wielu lat współpracują z wynalazcami, których innowacyjne ekologiczne rozwiązania przyczyniają się do ochrony środowiska. W tym roku w ramach celebrowania Światowego Dnia Własności Intelektualnej eksperci firm – rzecznicy patentowi, specjaliści z dziedziny patentów, znaków towarowych, wzorów przemysłowych, a także prawnicy specjalizujący się w prawie własności intelektualnej – odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ochrony własności intelektualnej w Polsce i na świecie. Zapraszają do kontaktu na firmowym koncie komunikatora Messenger: https://pl-pl.facebook.com/PatpolKancelaria/  w poniedziałek, 27 kwietnia, w godzinach 9.00 – 16.00.

Patpol Kancelaria Patentowa sp. z o.o.

Istnieje nieprzerwanie od 1966 roku. Jest liderem w branży ochrony własności intelektualnej w Polsce. Świadczy kompleksowe usługi związane z ochroną własności intelektualnej. Rzecznicy patentowi Patpol to specjaliści z tytułami naukowymi, z misją krzewienia wiedzy i budowania świadomości czym jest własność intelektualna i jak należy ją chronić.

Kancelaria patentowa Patpol jest postrzegana jako jedna z najlepszych firm w dziedzinie kompleksowej ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych oraz praw autorskich. Kancelaria i jej pracownicy są regularnie polecani w międzynarodowych rankingach branżowych, tj. IP Stars (Tier 1 Firm), WTR 1000 oraz IAM Patent 1000.

 

Czytany 1025 razy