Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

sobota, 18 kwiecień 2020 08:47

Kancelaria Patpol Legal wyróżniona w prestiżowym międzynarodowym rankingu The Legal 500

Napisane przez Patpol
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Patpol Legal - wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej – została wyróżniona w kategorii Intellectual Property (Tier 3) najnowszej edycji prestiżowego rankingu The Legal 500.

Jak podkreśla w swoim uzasadnieniu The Legal 500, kancelaria Patpol Legal wyróżnia się prowadzeniem skomplikowanych spraw między innymi w zakresie ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych i praw autorskich. Może pochwalić się znaczącym doświadczeniem w reprezentowaniu swoich klientów przed sądami w sporach dotyczących praw własności intelektualnej oraz postępowaniach celnych. Doradza w kwestiach związanych z naruszaniem praw własności intelektualnej, w tym w zakresie działań mających na celu zwalczanie towarów podrobionych, roszczeń dotyczących nieuczciwej konkurencji i transferów własności intelektualnej.

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez naszych klientów i samą branżę prawniczą. Najwyższa jakość świadczonych przez nas specjalistycznych usług wpisana jest w naturę działania naszej kancelarii, co jak widać znajduje uznanie. Motywuje nas to do jeszcze cięższej pracy i stałego podnoszenia poziomu doradztwa na rzecz naszych klientów.” – komentuje mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal.

Pytani przez The Legal 500 klienci Patpol Legal twierdzą, że zespół kancelarii jest wyjątkowo profesjonalny, zawsze udziela dokładnych porad, które sprawdzają się w praktyce. Prawnicy są zawsze dostępni, zapewniając szybkie, a jednocześnie merytoryczne odpowiedzi na wszystkie zapytania. Partner zarządzający mec. Dariusz Piróg jest doceniany za bogate doświadczenie zawodowe, systemowe podejście i wyczucie prawne niezbędne do poruszania się w trudnych sprawach dotyczących własności intelektualnej.

Więcej informacji: https://www.legal500.com/c/poland/intellectual-property/

 

 

Czytany 1079 razy