Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 16 styczeń 2020 11:55

Linklaters doradza Resi4Rent przy zakupie apartamentowca we Wrocławiu od Echo Investment

Napisane przez Linklaters
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Kancelaria Linklaters doradzała Resi4Rent przy zakupie apartamentowca od Echo investment na potrzeby wynajmu długoterminowego. Budynek, zlokalizowany przy ul. Rychtalskiej w północnej części Wrocławia, składa się z ponad 300 mieszkań małej i średniej wielkości.

Wrocławski apartamentowiec to pierwszy ukończony budynek w ramach projektu Resi4Rent. Spółka poszerzy wkrótce swoje portfolio o kolejne mieszkania na wynajem w budynku przy ul. Wodnej w Łodzi, którego budowę zakończyło Echo Investment. Platforma, wspólnie z Echo Investment, realizuje obecnie sześć projektów – w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu (łącznie 2300 lokali), a kolejne cztery inwestycje znajdują się w fazie wstępnej. Celem Resi4Rent jest zbudowanie ok. 7,500 mieszkań do 2023r.

Resi4Rent to projekt joint-venture pomiędzy R4R Sarl, podmiotem kontrolowanym przez fundusz zarządzany przez jedną z wiodących firm zarządzających inwestycjami na świecie, a Echo Investment, największym polskim deweloperem. Firma została założona w celu zarządzania operacyjnego i wynajmu gotowych mieszkań.

Finansowanie budowy zapewniło konsorcjum kierowane przez Bank Pekao.

W zespole prawników z praktyki prawa nieruchomości Kancelarii Linklaters znaleźli się Tomasz Trystuła (Senior Associate), Weronika Guerquin (Counsel) i Filip Wataszek (Junior Associate), a także Joanna Gawlicka (Managing Associate) i Marcin Nowak (Associate) z praktyki bankowości i finansów.

 

 

 

 

 

Czytany 372 razy