Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

czwartek, 19 lipiec 2012 21:26

Warsztaty „Praktyka w zamówieniach publicznych dla energetyki”

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

SC Consulting oraz PowerMeetings.pl mają przyjemność zaprosić na:

Warsztaty „Praktyka w zamówieniach publicznych dla energetyki”

23 sierpnia 2012, Angelo Hotel Katowice

Zarówno zmiany od niedawna obowiązujące w zamówieniach publicznych, jak i te procedowane właśnie w parlamencie to tematy, którymi z pewnością zainteresowany jest na bieżąco każdy uczestnik postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Nowa instytucja dialogu technicznego wydaje się być idealnym narzędziem dla przeprowadzania zamówień publicznych w sektorach infrastrukturalnych, takich jak energetyka, gazownictwo czy ciepłownictwo. Czy rzeczywiście tak jest? Jakie są doświadczenia ze stosowania takich rozwiązań i jak ma wyglądać ta procedura w Polsce?

Ostatnie problemy na rynku wykonawców świadczących usługi dla energetyki pokazują, że pytanie o wykluczenie wykonawcy w procesie upadłości ma duże znaczenie dla zamawiających. Czy pozwalają na to przepisy i jakie metody zabezpieczania interesów ustawodawca chce wprowadzić nowelizacją?

Trzecim ważnym w ostatnim czasie tematem jest formalne i ekonomiczne miejsce podwykonawcy przy udzielaniu i realizacji zamówień publicznych, co ma szczególne znaczenie przy kapitałochłonnych i skomplikowanych inwestycjach w energetyce, gdzie zamówienia wykonują liczne firmy podwykonawcze.

W trakcie warsztatów "Praktyka w zamówieniach publicznych dla energetyki" zapoznamy państwa z najnowszymi rozwiązaniami w Prawie zamówień publicznych. Zaproszeni przez nas Eksperci wskażą najistotniejsze problemy, omówią możliwe ich rozwiązania i postarają się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.

W trakcie spotkania zostaną omówione m.in. następujące kwestie:

•    Nowe możliwości swobodnego dialogu zamawiającego z wykonawcą (dialog techniczny)
•    Dopuszczalność wykluczenia upadłego wykonawcy
•    Wykluczanie wykonawcy, z którym zamawiający rozwiązał, wypowiedział albo odstąpił od umowy
•    Zabezpieczanie roszczeń podwykonawców robót budowlanych od generalnego wykonawcy – korzystne, czy nie?
•    Jak przeciwdziałać doborowi podwykonawców nie gwarantujących realizacji zadań

Do grona prelegentów zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli renomowanych kancelarii prawnych, a także firm, które dysponują doświadczeniem w tym temacie.

Więcej informacji na: http://scc.com.pl/konferencje/en/ppe/

Zapraszam!

Agnieszka Kozłowska


Project Manager


SC Consulting
PowerMeetings.pl

Czytany 3875 razy