Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 21 lipiec 2010 09:43

Jak zachowywać się na sesji Assessment Center?

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Powinniśmy wiedzieć jakie metody są stosowane w trakcie AC, wtedy zadania nie będą dla nas dużym zaskoczeniem, a to pomoże nam opanować stres. Należy pamiętać, że szeroka wiedza na temat organizacji, proponowanego stanowiska czy też rodzajów metod, nie koniecznie pozwoli nam w stu procentach przygotować się na sesję Assessment Center. Uczestnicząc w różnych sesjach, będziemy lepiej się prezentować i odnajdywać się w zadaniach.

Najważniejsze jest jednak to, by starać się być zawsze sobą. Jeżeli bardzo zależy nam na stanowisku i uda nam się przekonać osoby oceniające o tym, że posiadamy cechy, które w rzeczywistości nas nie charakteryzują, może to mieć negatywne konsekwencje dla zainteresowanych stron. Pracodawca zyska pracownika, który tak naprawdę nie pasuje na dane stanowisko, a my otrzymamy pracę i zadania, które nie są adekwatne do naszej osobowości. Nie będziemy więc zadowoleni i wydajni. Pozytywna autoprezentacja w trakcie zadań AC jest ważnym elementem, ale nie zapominajmy o celach prawidłowego Ośrodka Oceny.
Czytany 1791 razy