Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

CFO Excellence 2017

Oceń ten artykuł
(1 głos)

2017 06 cfo750x100

Jedno z kluczowych spotkań dedykowanych Dyrektorom Finansowym – Konferencja CFO Excellence 2017 – która odbędzie się 20 czerwca w Warszawie. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach oraz wiedzy zaproszonych Ekspertów, przygotowaliśmy wydarzenie obfitujące w najważniejsze tematy, ciekawe case studies, prelekcje eksperckie oraz dyskusje.

Przed Dyrektorem Finansowym stoi szereg wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Co więcej, wyzwania te, z roku na rok ewoluują, najważniejszą więc rolą Nowoczesnego CFO jest nadążanie i ciągle dostosowywanie się do tychże zmian. Wiem, jak ważny dla Państwa jest ciągły rozwój, a efektywne zarządzanie budżetem, działem finansowym, procesami operacyjnymi oraz ludźmi jest ogromnym wyzwaniem dla każdego lidera. Dołożyłam więc wszelkich starań, aby stworzyć Państwu przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz kreowania nowych rozwiązań w dziedzinie zarządzania finansami firmy i nie tylko!

Zachęcam do zapoznania się z programem Konferencji CFO Excellence 2017, który mam nadzieję zainteresuje Państwa i spowoduje, że już niebawem będziemy mieli okazję do spotkania i efektywnej, zintensyfikowanej pracy.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

  • Wspólnie wyznaczymy kierunki rozwoju Państwa działań
  • Omówimy najważniejsze wyzwania z którymi borykają się Państwo jako CFO’s
  • Zaproponujemy recepty na usprawnienie zarządzania finansami firmy
  • Przedstawimy najciekawsze case studies z naszego rodzimego rynku
  • Wspólnie stworzymy spotkanie praktyków, którzy mają zbliżony cel
  • Zapewniamy najwyższą jakość merytoryczną spotkania

ORGANIZATOR: Puls Biznesu

KONTAKT:

e-mail: szkolenia@pb.pl

www: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1057,cfo-excellence-2017

tel: 22 333 97 77

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: wtorek, 20 czerwiec 2017
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 1321 razy