Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

GRY, KONKURSY, TURNIEJE - Prawnicze Targi Praktyk i Pracy 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
GRY, KONKURSY, TURNIEJE - Prawnicze Targi Praktyk i Pracy 2017 Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

Już tylko kila dni pozostało do 7. Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbywających się w Warszawie. To również ostatnia chwila, alby skorzystać z bezpłatnych szkoleń oraz wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W ramach Prawniczych Targów Praktyk i Pracy odbywają się szkolenia oraz warsztaty poświęcone tematyce i zagadnieniom prawnym. W tym roku swoją wiedzą ze studentami i absolwentami będą dzielili się m.in. specjaliści z międzynarodowych i polskich kancelarii i firm. Szczegółowy harmonogram jest dostępny jest na tej stronie >>>.  

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres szkolenia@targiprawnicze.pl. W treści maila prosimy podać: nazwę szkolenia/szkoleń, imię, nazwisko i rok studiów. Zgłoszenia każdorazowo są potwierdzane.

Przypominamy również o konkursach i turniejach.

Kancelaria Affre i Wspólnicy ponownie zachęca studentów IV i V roku zainteresowanych tematyką znaków towarowych do udziału w konkursie „Startuj z nami” (więcej informacji>>>).

W  tym roku pojawiły się również nowe konkursy, w tym ogłoszony przez kancelarię Baker McKenzie  konkurs na najlepszą pracę pt. „Delisting czyli wycofanie spółki z obrotu na rynku giełdowym”  (więcej informacji >>>). Natomiast kancelaria Wolf Theiss  przygotowała konkurs pt. „Jak napisać dobrą umowę zastawu rejestrowego” (więcej informacji >>>).

Kancelaria Crido Legal po raz kolejny organizuje Wielką Grę Prawniczą (więcej informacji >>>)

Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymają zaproszenie min. na płatny staż.

Lista wszystkich konkursów i wydarzeń dostępna na stronie: http://targiprawnicze.pl/edycja-2017/turnieje-konkursy-2017

PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY

Data: 14-15 marca 2017 r.

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW)

http://targiprawnicze.pl

https://www.facebook.com/targiprawnicze

https://www.facebook.com/targiprawnicze

Dodatkowe informacje

  • Data wydarzenia: wtorek, 14 marzec 2017
  • Miejsce wydarzenia: Warszawa
K2_READED 747 razy