Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 03 wrzesień 2019 11:44

NGL Legal rozwija praktykę M&A/PE i Podatkową

Napisane przez NGL Legal
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Miło nam poinformować, że do grona wspólników NGL Legal od 2 września 2019 r. dołącza dwóch nowych partnerów – Aleksandra Woś, która wzmocni praktykę podatkową oraz Tomasz Ciećwierz, który zwiększy potencjał praktyki korporacyjnej.

„Jest to kolejny etap rozwoju NGL Legal, i szerzej Grupy NGL, o specjalistów z doświadczeniem wielkoczwórkowym i z międzynarodowych kancelarii prawniczych. Stanowi to także element realizacji strategii budowania nowej generacji liderów, wrażliwych na zmieniające się uwarunkowania prawne, a także, lub może przede wszystkim, biznesowe. Naszym celem jest budowanie zintegrowanych usług doradczych – uniwersalnej praktyki, która będzie konkurowała z najbardziej znanymi markami.” – Krzysztof Wiater, Partner zarządzający.

Tomasz Ciećwierz, Partner – adwokat z ponad 12-letnim doświadczeniem przy obsłudze transakcji fuzji i przejęć, w tym procesów z udziałem funduszy private equity. Doradza klientom aktywnym w różnych sektorach gospodarki przy transakcjach prywatnych i publicznych, transakcjach na akcjach i aktywach, w procesach sprzedaży przedsiębiorstw, transakcji typu LBO, MBO, w procesach konsolidacji i podziałów, jak również w projektach typu joint venture oraz przy restrukturyzacjach korporacyjnych. Tomasz posiada bogate doświadczenie w pracy transakcyjnej na rzecz instytucji finansowych, w szczególności banków oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, którym doradza również w kwestiach regulacyjnych. Specjalizuje się ponadto w prawnych aspektach projektów migracyjnych (w tym pomiędzy instytucjami finansowymi).

Aleksandra Woś, Partner – licencjonowany doradca podatkowy z ponad 12-letnim doświadczeniem zdobytym w firmach tzw. wielkiej czwórki. Aleksandra specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowym od osób prawnych. Doradza przy transgranicznych i transakcyjnych aspektach opodatkowania, w szczególności inwestorom z krajów niemieckojęzycznych oraz polskim przedsiębiorcom prowadzącym działalność poza granicami Polski. Analizuje i usprawnia procesy podatkowe ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia bezpieczeństwa przy wdrożeniu odpowiednich procedur podatkowych. Reprezentuje także klientów w sprawach podatkowych, w tym w postępowaniach przed polskim Ministerstwem Finansów. Aleksandra specjalizuje się w doradztwie dla sektora produkcyjnego, technologicznego oraz nieruchomościowego.

Czytany 368 razy