Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 04 czerwiec 2019 08:02

Spotkanie kancelarii prawnych zrzeszonych w Lexwork w Mediolanie

Napisane przez Kancelaria Porwisz i Partnerzy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kancelaria Porwisz i Partnerzy jest jedyną polską kancelarią prawną należącą do sieci Lexwork. Lexwork International to stowarzyszenie średniej wielkości kancelarii prawnych z ponad 30 państw z całego świata.

Wszyscy członkowie Lexwork podkreślali, że dobra sytuacja gospodarcza na świecie jest jedną z przyczyn rosnących w ciągu ostatnich 6 miesięcy przychodów kancelarii prawnych.

Spotkanie w Mediolanie zdominowała dyskusja o młodych prawnikach. Zastanawiano się, jak średnie kancelarie mogą przyciągnąć nowych pracowników, co powinny zrobić, by stać się atrakcyjnym pracodawcą dla pokolenia Z, którego wartości i sposób postrzegania świata radykalnie różni się od 60-latków kierujących dzisiaj kancelariami prawnymi.

Najbliższe, globalne spotkanie Lexwork odbędzie się w Krakowie, 17-19 października 2019 roku. Kancelaria Porwisz i Partnerzy jest głównym organizatorem spotkania, które będzie także wyjątkową okazją do zaprezentowania potencjału gospodarczego regionu i Polski.

Czytany 243 razy