Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

wtorek, 14 luty 2017 12:59

Agata Zawłocka-Turno dołącza do zespołu prawa konkurencji

Napisane przez Kancelaria Linklaters
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Agata Zawłocka-Turno, dołączyła do zespołu prawa konkurencji w kancelarii Linklaters jako Of Counsel. Jest radcą prawnym i specjalizuje się w europejskim i polskim prawie konkurencji.

Dotychczasowa kariera zawodowa Agaty Zawłockiej-Turno związana jest z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdzie pełniła funkcję m.in. dyrektora Departamentu Prawnego, a ostatnio dyrektora Departamentu Ochrony Konkurencji. W tym czasie nadzorowała postępowania w sprawie praktyk ograniczających konkurencję oraz prowadziła prace legislacyjne dotyczące m.in. nowelizacji ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów z 2015 roku, jak również implementacji do polskiego porządku prawnego unijnej dyrektywy o dochodzeniu roszczeń z tytułu naruszenia prawa konkurencji na drodze sądowej (private enforcement). Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Londyńskiego – King’s College London. Od kilku lat prowadzi zajęcia dla uczestników podyplomowego Studium Prawa Konkurencji przy Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Agata Zawłocka-Turno wzmocni wyróżniający się na rynku usług prawnych warszawski zespół prawa konkurencji Linklaters, kierowany przez mec. Małgorzatę Szwaj. „Agata Zawłocka-Turno ma unikalne doświadczenie w stosowaniu prawa konkurencji z perspektywy organu ochrony konkurencji. Jesteśmy przekonani, że włączenie jej do naszego zespołu istotnie przyczyni się do zapewnienia naszym klientom jeszcze lepszego wsparcia w zakresie stosowania prawa konkurencji.” – powiedziała Małgorzata Szwaj, partner w kancelarii Linklaters.

Czytany 2291 razy