Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać Cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

Wyszukaj na naszej stronie

środa, 27 styczeń 2016 12:32

Wystartował specjalistyczny butik prawny dla zamożnych klientów prywatnych i firm rodzinnych Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W styczniu 2016 r. w Warszawie rozpoczęła działalność kancelaria prawna PATH Augustyniak, Hatylak i Wspólnicy Sp. k., specjalizująca się w obsłudze zamożnych klientów indywidualnych – prywatnych przedsiębiorców i ich rodzin w zakresie m.in. prawnych aspektów zarządzania majątkiem, planowania podatkowego, regulowania sukcesji oraz prowadzenia transakcji inwestycyjnych w Polsce i za granicą.

Kancelaria PATH to nowa na polskim rynku oferta usług prawniczych. Stworzony przez specjalistów w zakresie prawa podatkowego – Piotra Augustyniaka i Tomasza Hatylaka – prestiżowy butik realizuje kompleksowe doradztwo prawne dedykowane osobom indywidualnym o ustabilizowanej sytuacji finansowej, ich rodzinom i spółkom. Zakres działań obejmuje m.in. doradztwo prawne i podatkowe związane z zarządzaniem majątkiem, relacje z bankami, regulowanie sukcesji, transakcje inwestycyjne, a także prowadzenie wszelkich spraw rodzinnych i organizację życia w kraju i za granicą, w tym zmianę rezydencji podatkowej.

 – Obserwując rynek usług prawnych, na którym jesteśmy obecni od kilkunastu lat, dostrzegamy coraz szersze spektrum potrzeb prywatnych przedsiębiorców – mówi Piotr Augustyniak, założyciel i partner w PATH. – Właściciele firm, członkowie zarządów i rad nadzorczych, managerowie wysokiego szczebla, artyści i sportowcy czy osoby publiczne wymagają rozwiązań szytych na miarę, dopasowanych do prowadzonej działalności biznesowej w kraju i za granicą oraz zmieniających się przepisów, z uwzględnieniem wszelkich aspektów życia prywatnego całej rodziny.

Kancelarię PATH tworzą doświadczeni prawnicy i doradcy podatkowi o szerokich kompetencjach i znajomości rynków zagranicznych:

  • Piotr Augustyniak – ostatnio partner w K&L Gates, specjalista w zakresie prawa międzynarodowego, doradca podatkowy, którego doświadczenie obejmuje praktykę w międzynarodowych kancelariach prawnych w Polsce, doradztwo zamożnym indywidualnym klientom polskim i zagranicznym oraz międzynarodowym korporacjom m.in. w zakresie planowania podatkowego, organizacji struktur działalności gospodarczej, nabywania, wydzielania i sprzedaży spółek, czy reprezentowania podmiotów w sporach podatkowych.
  • Tomasz Hatylak – prawnik i doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych kancelariach prawnych, prowadzący od 2014 r. kancelarię prawną o profilu zbliżonym do działalności PATH Sp.k., specjalizujący się w opracowywaniu złożonych scenariuszy inwestycyjnych dla osób indywidualnych, firm rodzinnych i korporacji, planowaniu podatkowym i opodatkowaniu usług finansowych.

Ich działania wspiera zespół specjalistów o szerokich kompetencjach w zakresie prawa m.in. gospodarczego, podatkowego, rynków kapitałowych i spadkowego także na rynkach międzynarodowych.

– Gwarantujemy profesjonalne doradztwo we wszystkich kwestiach prawnych wymagających znajomości innych jurysdykcji. Podstawą naszych działań jest bezpośredni stały kontakt oparty na zaufaniu i znajomości potrzeb klienta i jego rodzinny. Nasza nazwa nawiązuje do prostowania zawiłych międzynarodowych ścieżek prawnych, którymi muszą podążać nasi klienci – podkreśla Piotr Augustyniak.

Czytany 1176 razy